چطور بهترین سکس تراپیست در تهران را پیدا کنیم؟ + بروز شده

0 24

چطور بهترین سکس تراپیست در تهران را پیدا کنیم؟ + بروز شده

متاسفانه آمار طلاق در ایران و در شهرهای پرجمعیتی مانند تهران روزبه‌روز بیشتر می‌شود و این جدایی‌ها دلایل متفاوتی دارند؛ یکی از دلایلی که در جدایی‌ها نقش دارد، مشکل در رابطه جنسی است و در این زمینه صحبت با تراپیست و سکس تراپیست بسیار کمک‌کننده خواهد بود. پیدا کردن سکس تراپیست در تهران کار نسبتا سختی است، اما اگر به‌طور کامل با سکس تراپیست و ویژگی‌های او آشنا باشید و هدفتان را بدانید، این کار راحت‌تر می‌شود.

در دهه‌های اخیر نیاز جنسی و آموزش‌ راه‌های درست برخورد با آن، همواره به عنوان تابو در نظر گرفته شده و به درستی درباره آن صحبت نشده است. در کشور ما صحبت درباره این موضوع از سوی رسانه‌ها و مردم منع شده است و همین علت کافیست تا شاهد افزایش تعداد طلاق در کشور باشیم. رابطه جنسی در ازدواج‌های بلند مدت نباید کسل‌کننده شود و باید با گذشت زمان رابطه بهتر و صمیمی‌تری میان زوجین شکل بگیرد.

برخی از زوجین زمانی که شاهد مشکلات جنسی خود هستند تلاشی برای بهبود آن نمی‌کنند و به سرعت جدایی را انتخاب می‌کنند؛ اما در این مسیر سکس تراپیست می‌تواند کمک ویژه‌ای به افراد کند و مانع جدایی زود هنگام شود.

سکس تراپیست کیست؟

به روان درمانگران جنسی که برای درمان طیف گسترده‌ای از مشکلات مربوط به سکس آموزش دیده‌اند، سکس تراپیست گفته می‌شود؛ این شخص می‌تواند روانپزشک، درمانگر زوج و خانواده و روانشناس و یا یک مددکار اجتماعی بالینی باشد که به افرادی که با مشکلات جنسی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، مشاوره می‌دهد.

سکس تراپیست با مراجعه‌کنندگان در محیطی حرفه‌ای صحبت و پس از آن دلایل روانی، فیزیکی و چالش‌های آن‌ها را بررسی می‌کنند.

سکس تراپیست چه کمکی به افراد می‌کند؟

شاید بسیاری از ما بر این باور باشیم که رابطه جنسی یک عمل کاملا غریزی بوده که نیازی به آموزش و دریافت کمک از سکس تراپیست ندارد و هر زن و مردی می‌تواند پس از ازدواج آن را به صورت غریزی انجام دهد. حتی ممکن است فکر کنید در شهرهای بزرگ مانند تهران، این مشکل وجود ندارد و همین تفکر باعث شده است تا افراد ساکن این شهر کمتر به سکس تراپیست مراجعه کنند.

اما تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان می‌دهد که رابطه جنسی تنها یک عمل فیزیکی نیست و بسیاری از افراد در این مسئله مشکل دارند. این مشکل می‌تواند به ‌صورت انواع انحرافات جنسی، اختلالات جنسی و عدم تفاهم میان نیازها، علایق و در اصطلاح فانتزی‌های جنسی دو طرف ظاهر شود. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد جایگاه سکس در کیفیت یک ازدواج و دوام آن رابطه جنسی است.

درمانگر جنسی یا سکس تراپیست می‌تواند مشکلات و اختلالات زیر را که در سه طبقه عمده قرار می‌گیرند را درمان کند:

  • اختلالات جنسی و مشکل در فعالیت جنسی عادی به‌طور مثال عدم تمایل جنسی یا داشتن درد هنگام آمیزش جنسی
  • انحرافات جنسی که خیال پردازی درباره‌ی موارد غیرعادی برای ارضا جنسی را شامل می‌شود
  • آشفتگی جنسی که فرد در آن از جنسیت خود ناراضی است و تمایل دارد به جنس مخالف تبدیل شود
  • اختلالاتی نظیر زود انزالی، اختلال نعوظ، آنورگاسمی، واژینیسموس، بی‌میلی و پر میلی جنسی

جلسات سکس تراپی به چه صورت پیش می‌روند؟

سکس تراپی مانند سایر جلسات روانشناسی بر پایه صحبت پیش می‌رود و سکس تراپیست در طول جلسات سوالاتی را از افراد می‌پرسد و با دقت به آن‌ها گوش می‌دهد. افراد به‌راحتی مشکلات خود را شرح می‌دهند و درمانگر جنسی آن‌ها را ارزیابی می‌کند تا علت مشکلات جنسی را متوجه شود. جلسات سکس تراپی کاملا محرمانه پیش می‌روند و شما به تنهایی هم می‌توانید در این جلسات شرکت کنید اما اگر مشکل شما بر همسرتان هم تاثیر دارد بهتر است به مشارکت همسرتان را نیز در جلسات داشته باشید.

صحبت درباره تجربه‌ها و نگرانی‌‌ها به سکس تراپیست کمک می‌کند تا بهتر به تشخیص روند درمان برسد و می‌تواند به شما تمرین‌هایی را بدهد تا در طول مدت جلسات آن‌ها را انجام دهید. مدت زمان هر جلسه معمولا بین 30 تا 50 دقیقه طول می‌کشد و ممکن است با توجه به نوع مشکل جلسات هفتگی یا ماهیانه داشته باشید.

پیدا کردن سکس تراپیست در تهران

برای انتخاب سکس تراپیست، چه در تهران و چه در هر شهر دیگری، باید دقت زیادی به خرج بدهید؛ زیرا حل مشکلات جنسی تاثیر زیادی در کیفیت کلی زندگی شما خواهد داشت. شما می‌توانید به روانشناس یا روانپزشک مورد اعتماد خود مراجعه کنید و از او درخواست کنید که یک سکس تراپیست معتمد را به شما معرفی کند.

موارد زیر را در زمان انتخاب تراپیست در نظر بگیرید تا انتخاب بهتری داشته باشید:

  • تجربه و تحصیلات: سوابق آموزشی و تجربه سکس تراپیست نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه کنید.
  • پاسخگویی تراپیست: هنگام انتخاب تراپیست بهتر است پاسخگویی و در دسترس بودن ایشان را در نظر بگیرید. به‌طور مثال ببینید امکان مشاوره آنلاین هم وجود دارد یا نه!
  • برنامه درمانی: اینکه برنامه درمانی مشاور به چه شکل باشد و بدانید چند جلسه برای حل مشکل باید به او مراجعه کنید، هنگام انتخاب تراپیست به شما کمک می‌کند.
  • هزینه: فاکتور دیگری که توجه به آن مهم است هزینه هر جلسه است. اگر مقدار بودجه‌ی محدودی برای درمان در نظر دارید باید جستجوی خود را بیشتر کنید و هزینه‌ی خود را صرف آزمون و خطا نکنید.

مراجعه به سکس تراپیست تا حد زیادی می‌تواند مشکلات را حل کند. پیدا کردن سکس تراپیست در تهران کار چندان سختی نیست و شما می‌توانید از پلتفرم‌های نووبت‌دهی آنلاین برای این کار استفاده کنید. یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای یافتن سکس تراپیست در تهران ، پزشک خوب است که بانک اطلاعاتی کامل و جامعی از روانشناسان، تراپیست‌ها و روانپزشکان را در هر شهر ارائه می‌دهد و افراد می‌توانند انتخاب درستی را در این زمینه داشته باشند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.