ماشین جدید “کارداشیان” به سبک باربی جنجالی شد!! + بروز شده

0 50

ماشین جدید “کارداشیان” به سبک باربی جنجالی شد!! + بروز شده

کورتنی کارداشیان چهره مشهور فضای مجازی ماشین جدید خود که با الهام از باربی به صورت سفارشی ساخته شده است را به نمایش گذاشتند!

کورتنی کارداشیان و همسرش تراویس بارکر با ماشین مدل برونکو صورتی رنگ و الهام گرفته شده از باربی خود دیده شدند!

کورتنی کارداشیان و همسرش تراویس بارکر در کالاباساس، کالیفرنیا در حال گشت و گذار با برانکو سفارشی الهام گرفته از باربی صورتی رنگ خود دیده شدند،تخمین زده می‌شود ماشین جدید این زوج مشهور چیزی بین 250هزار تا 350هزار دلار ارزش داشته باشد، آقای نوازنده 47 ساله در روز گرم تابستان برای خنک شدن یک قهوه سرد به همراه داشت. او پیش از به راه افتادن همچنین مطمئن شد تا در را برای همسر باردارش باز کند، این زوج خوشبخت مثل همیشه شیک به نظر می‌رسیدند.

کورتنی یک لباس بلند ماکسی با طرح‌های انتزاعی با رنگ‌های شاد به تن داشت،تروایس، درامر گروه «Blink-182»، در حالی که دستش را دور همسرش حلقه کرده بود، یک تی شرت سفید پوشید. پدر آینده این تیشرت را با کفش‌های ورزشی آدیداس، کلاه خاکستری عینک آفتابی ست کرد.

تولد اولین فرزند زوج مشهور هالیوودی!
انتظار می‌رود که کورتنی و همسرش در اواخر سال جاری به اولین فرزندشان خوش آمد بگویند. این زوج رسماً در ژوئن سال 2022 در یک عروسی ایتالیایی زیبا با هم ازدواج کردند، این زوج به طور علنی ماه‌ها آزمایش و درمان باروری انجام دادند تا ستاره کارداشیان‌ها بتواند باردار شود، فرآیندی پرهزینه و احساسی که در برنامه تلویزیونی کارداشیان‌ها مستند شده است
کورتنی و تراویس در مجموع شش فرزند از ازدواج‌های سابق خود دارند. بارکر پدر سه فرزند با شانا موکلر است، یک دخترخوانده 24 ساله به نام آریانا، پسری 19 ساله به نام لاندون، و دختری 17 ساله به نام آلاباما. کورتنی نیز مادر سه فرزند است.

میسون پسری 13 ساله، پنه لوپه دختری 11 ساله و رینگ پسر هشت ساله خود. پدر فرزندان کورتنی کارداشیان اسکات دیسیک همسر سابق او است، این زوج با هیجان منتظر به دنیا آمدن پسر بچه خود هستند. با این حال هنوز نامش را فاش نکرده‌اند.


۱۹ مرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۰۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.