فقط با 40 دقیقه نوروفیدبک با بیش فعالی کودکان خود خداحافظی کنید!! + بروز شده

0 229

فقط با 40 دقیقه نوروفیدبک با بیش فعالی کودکان خود خداحافظی کنید!! + بروز شده

بیش فعالی یکی از مشکلات و اختلالات روانی است که ریشه آن در کودکی است. این اختلال اگر در کودکی درمان نشود اثرات زیادی بر زندگی کودک در بزرگسالی می‌گذارد. تشخیص این ختلال روانی در کودکان کمی مشکل است و تنها پزشک محتصص می‌تواند به این بیماری پی ببرد. اگر کودک شما واکنشات سریع و یا نابه‌هنجاری از خود به جا می‌گذارد نشان دهنده بیش فعالی است. در این صورت سعی کنید تا به پزشک متخصص مراجعه نمایید. نوروفیدبک یکی از سریع‌ترین راه‌های درمان بیش فعالی است. درمان بیش فعالی کودکان با نوروفیدبک در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود. با ما همراه باشید تا شما را با این روش درمانی جدید آشنا کنیم.

بیش فعالی چیست؟

پیش از آشنایی با درمان بیش فعالی با نوروفیدبک بهتر است به توضیح این اختلال عصبی بپردازیم. افرادی که دارای اختلال عصبی یا همان بیش فعالی هستند، هورمون آدرنالین یا دفامینی که در قسمت جلویی مغزشان قرار دارد بیشتر از سایر افراد ترشح می‌شود. ترشح زیاد این هورمون موجب انجام حرکت‌های ناگهانی و دچار شدن فرد به بیماری بیش فعالی می‌شود. بیش فعالی موجب به خطر انداختن روابط اجتماعی فرد می‌شود از این رو بهتر است که این بیماری را در همان بچگی درمان کرد. زمانی که سیستم عصبی فرد به خوبی تکامل پیدا نکرده باشد این اختلال روانی به وجود می‌آید. درمان بیش فعالی با نوروفیدبک یکی از آسان‌ترین روش‌های درمانی است که امروزه در مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. درمان بیش فعالی با نوروفیدبک در شیراز زیر نظر یکی از بهترین دکترهای روانشاس بالینی انجام می‌شود.

علائم بیش فعالی

بیش فعالی علائم زیادی دارد که بهتر است هر کس در جهت افزایش دانش عمومیش با آن‌ها آشنایی داشته باشد. علائم بیش فعالی مانع فرد برای برقراری ارتباط صحیح با سایر افراد جامعه می‌شود و سبب مختل کردن زندگی فرد در کودکی و بزرگسالی می‌شود.

  • تحرک و انرژی بسیار زیاد
  • آرام و قرار نداشتن
  • بی توجه
  • ایجاد سر و صدای زیاد
  • ضعف در شنیدن حرف سایر افراد
  • بی خوابی یا اختلال در خواب
  • لجبازی و پافشاری
  • به راحتی نمی‌تواند با سایر افراد جامعه ارتباط برقرار کند

درمان بیش فعالی کودکان با نوروفیدبک

بیش فعالی با گذر زمان و افزایش سن خود در فرد کاهش می‌یابد و در برخی موارد به طور کامل درمان می‌شود؛ اما این اختلال روانی در برخی از بزرگسالان نیز مشاهده می‌شود. از این رو بهتر است که این مشکل را هر چه سریع‌تر رفع کرد. درمان بیش فعالی با نوروفیدبک برای بزرگسالان نیز مناسب می‌باشد. این افراد در ابتدا باید توسط یک روانپزشک معاینه شوند تا سلامت روان آن‌ها مورد تایید قرار بگیرد. در صورتی که بیش فعالی توسط روانپزشک تشخیص داده شد به راحتی می‌توانید با مراجعه به مرکز تخصصی لورتا نوروفیدبک بیات جلسات درمانتان را شروع کنید.  درمان این بیماری با گذراندن تقریباً 40 دقیقه انجام می‌شود و پس از آن شما دیگر به این بیماری دچار نخواهید شد. هزینه درمان با نوروفیدبک با این روش درمانی بسیار کمتر از سایر روش‌ها است. دیگر لازم به گذراندن 20 تا 80 جلسه درمانی نخواهید بود و تنها با گذشراندن 40 دقیقه با بیش فعالی برای همیشه خداحافظی کنید.

جمع بندی

بیش فعالی یکی دیگر از بیماری‌های عصبی به شمار می‌آید که باید در همان کودکی درمان شود. روش‌های درمان زیادی برای بیش فعالی وجود دارد که درمان بیش فعالی کودکان با نوروفیدبک در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود و کودک شما دیگر با این اختلال عصبی دست و پنجه نرم نخواهد کرد. بیش فعالی بر روی ارتباط برقرار کردن کودک شما از همان بچگی تاثیرات زیادی می‌گذارد و باعث وارد شدن آسیب‌های روحی مختلفی به کودک شما در برزگسالی خواهد شد. از این رو بهتر است که این اختلال روانی را جدی بگیرید و از همان سنین کودکی به درمان بیش فعالی با نوروفیدبک بپردازید.

منبع: https://bayatco.ir/


۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۳:۱۹

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.