عقاب آسیا بالاخره جواب داد؛ استقلال یا پرسپولیس؟ + بروز شده

0 77

عقاب آسیا بالاخره جواب داد؛ استقلال یا پرسپولیس؟ + بروز شده

حمدرضا عابدزاده عقاب آسیا در ابتدا با نام استقلال مطرح شد و حتی توانست قهرمانی آسیا را تجربه کند.

اما پس از مصدومیتی سخت و بی‌توجهی از طرف استقلال، او به رقیب دیرینه یعنی پرسپولیس پیوست، البته او در این سال‌ها هیچ گاه موضعی علیه باشگاه سابق خود نگرفت، به همین دلیل بین هواداران استقلال نیز هنوز محبوب است، شفقنا: به نظر می‌رسد که سنگربان سابق پرسپولیس به ادعای صمد مرفاوی که او را یک استقلالی می‌داند واکنش نشان داد.

«من امثال عابدزاده را که به پرسپولیس رفتند، پرسپولیسی نمی‌بینم، گذر زمان باعث شد از استقلال جدا شوند و الآن دم از پرسپولیسی بودن می‌زنند، عابدزاده در استقلال شهرت پیدا کرد و او را به‌چشم یک استقلالی می‌بینم».

این صحبت‌های اخیر صمد مرفاوی، بازیکن و سرمربی سابق استقلال است

فقط یک امضا
طبق اخبار موثقی که به «فوتبالی» رسیده است امیر عابدزاده با باشگاه استقلال به توافق قطعی رسیده بود و فقط یک امضا مانده بود تا او استقلالی شود اما ورود یک شخص بانفوذ این انتقال را به طور کلی ملغی کرد!

این شخص بانفوذ البته نه سیاسی بود نه صاحب‌منصب. کسی که اجازه نداد امیر قراردادش با استقلال را امضا کند پدرش احمدرضا عابدزاده بود که روی امیر نفوذ زیادی داشته و دارد!

شاید خیلی‌ها فکر می‌کنند که تمدید کردن حسینی با استقلال باعث شده امیر از استقلالی شدن پشیمان شود. اما واقعیت این است که با موضعی که احمدرضا دارد حتی اگر حسینی به استقلال نمی‌رفت هم امیر آبی‌پوش نمی‌شد، چرا که مانع اصلی این انتقال، احمدرضا عابدزاده بود نه تمدید حسینی با استقلال.


۱۸ مرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۰۳

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.