سرنا امینی را مگه میشه شناخت ؟ + بروز شده

0 50

سرنا امینی را مگه میشه شناخت ؟ + بروز شده

جدیدترین عکس سرنا امینی با مدل شال و مانتوی متفاوت را در ادامه مشاهده می کنید.

سرنا امینی بلاگر مشهور و طنز پرداز اینستاگرامی است به تازگی به موقعیت اقتصادی خوبی رسیده است. سرنا امینی متولد سال 1372 و 30 ساله از مشهد است و در ابتدا یک عکاس بوده . سرنا امینی یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد. سرنا امینی رشته عکاسی دیجیتال خوانده است. سرنا امینی با کلیپ های کمدی اینستاگرامی شناخته شده است. در ادامه عکسی بامزه سرنا امینی مشاهده می‌کنید.

تحصیلات و خانواده سرنا امینی
تحصیلات او در رشته عکاسی دیجیتال میباشد و با ویدیو ها طنز خود در فضای مجازی مشهور شد ودر حال حضر پیشنهاد هایی نیز در زمینه بازیگری حرفه ای نیز دارد. سرنا امینی «Serna Amini» سومین فرزند خوانده امینی می‌باشد و دارای کی خواهر و یک برادر بزرگ‌تر از خود میباشد، جالب اسـت بدانید خواهر او سیلن امنی میکاپ آرتیست میباشد.

سرنا امینی چگونه مشهور شد؟
خانم سرنا امینی فعالیت خودرا از سال 1398 زمانی کـه تنها 26 سال داشت آغاز نمود و با ساخت دابسمش از کار هـای فردین جهانشیری هنرمند تربت حیدریه شروع نمود جالب اسـت بدانید کـه او دراین زمان تنها 24 نفر فالوور داشت . او قبل از شروع فعالیت و ساخت ویدیو در اینستاگرام، بعنوان مربی ایروبیک تدریش می نمود و همیشه حسرت این را داشته اسـت کـه بازیگر شود.

او میگوید:  هر وقت یک فیلم و سریالی نگاه میکردم همیشه می‌گفتم ای وای نشد کـه منم بازیگر بشوم کـه با دیدن ویدیوهایی کـه تـو اینستاگرام وایرال می شد گفتم چرا مـن نه ؟! وی در ادامه با تشویق خانواده،ساخت کلیپ را شروع نمود تا این کـه چند ماه بعد با فالوورهای میلیونی چهره اش شناخته تر شد و بـه شهرت رسید.

ازدواج و همسر سرنا امینی
خانم سرنا امینی مدتی اسـت کـه ازدواج کرده و صاحب یک پسر نیز اسـت. در بعضی از کلیپ هـای پسر و همسرش نیز حضور مییابند. وی در مورد نحوه آشنایی خود با همسرش چنین بیان میکند: زمانی کـه در عکاسی کار میکردم بـه خانومی برامون اونجا کار طراحی عکس عروس و داماد را انجام می داد کـه البته همسایه شوهرم اینا بودند.


۳۱ مرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۳۵

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.