سرنای ساریکایا و رازهای نگفته زندگی‌اش!! + بروز شده

0 72

سرنای ساریکایا و رازهای نگفته زندگی‌اش!! + بروز شده

سرنای ساریکایا از جمله بازیگران سینما ترکیه می‌باشد که در میان ایرانی ها با سریال هایی از جمله «عمر گل لاله» و «جزر و مد» ، شناخته شده است.

سرنای ساریکایا بازیگر مشهور سینما ترکیه با Harper’s Bazaar مصاحبه کرد، سرنای ساریکایا که هنوز در اوایل 30 سالگی است، از دیدگاهش به زندگی صحبت کرد.

او گفت: «من خودم را عادت دادم تا همیشه زندگی را از جنبه مثبت ببینم… شهامت پیدا کردم تا چیزهایی را که دوست ندارم، تغییر دهم.

اگر از چیزی شکایت دارم باید آن را تغییر دهم و اگر نمی توانم تغییر دهم پس باید آن را بپذیرم، من یک دنیای زیبا و کوچک برای خودم ساختم… این دنیا را با چنگ و دندان زدن به کارم خلق کردم.

من هر کس و هر چیزی را که مرا آزار می داد و یا خسته و غمگین می کرد از زندگی ام حذف کردم، شاید این یک سپر باشد، نمی دانم، اما به درد میخورد!

آدمی هستم که واقعا دوست دارم از زندگی خوب مراقبت کنم، خوبی ها را تجلیل و چند برابر کنم، اینگونه می توانم انرژی درونی خود را حفظ کنم. به همین دلیل است که من افراد بسیار کمی در زندگی ام دارم.»
یکی از خبرهایی که اخیرا در مورد سرنای ساریکایا وایرال شده بود ، از سر گرفتن ارتباطش با کرم بورسین بود.

این بازیگران جوان در سال 2019 به رابطه 4 ساله خود پایان دادند. هواداران این زوج متوجه شدند که ملیس بورسین خواهر کرم ، دوباره سرنای ساریکایا را در اینستاگرام فالو کرده است، این اقدام خواهر بورسین پس از گذشت سال ها ، طرفداران این زوج را به وجد آورد.

پچ پچ‌های از سر گرفتن رابطه عاشقانه این دو میان کابران به شدت در فضای مجازی بالا گرفت!


۲۵ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۲۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.