سام اصغری جلوی تهدید همسر سابق “بریتنی” ایستاد!! + بروز شده

0 85

سام اصغری جلوی تهدید همسر سابق “بریتنی” ایستاد!! + بروز شده

سام اصغری، همسر بریتنی اسپیرز، اجازه نمی‌دهد که همسرهای سابق‌ این خانم خواننده را ساکت کنند.

سام اصغری همسرش بریتنی اسپیرز را برای انتشار کتاب خاطراتش که با اعتراض همسرهای سابقش مواجه شد، حمایت می‌کند، کتاب خاطرات بریتنی اسپیرز با خشم جاستین تیمبرلیک و کالین فارل همسران سابق خانم خواننده مواجه شده است.

با این حال سام اصغری مدل و بازیگر 29 ساله از این که همسرش در نهایت داستان واقعی زندگی‌اش را فاش خواهد کرد هیجان زده است، سام از اینکه بریتنی بالاخره فرصت و آزادی لازم برای افشای حقایق را دارد خوشحال است، سام اصغری انتشار این کتاب جدید را فرصتی برای بریتنی می‌داند تا بدون سانسور درباره زندگی خود صحبت کند، اصغری باور دارد که این یک تجربه درمانی خواهد بود تا به اسپیرز کمک کند بسیاری از سختی‌های شخصی و حرفه‌ای که در طول سال‌ها با آن روبرو بوده است را رها کند.

عصبانیت سام اصغری از همسران سابق بریتنی اسپیرز!
در همین حال، اسپیرز نیز از انتشار کتاب خود احساس هیجان و آسودگی می‌کند. به گزارش وقت صبح او احساس می‌کند وزن سنگینی از روی شانه‌هایش برداشته شده است، علاوه بر این، این خانم خواننده نه تنها نگران نیست و بلکه مشتاق است تا داستان خود را در معرض دید عموم قرار دهد، این خاطرات که قرار است در 24 اکتبر سال جاری منتشر شود، قبلاً با خشم همسران سابق اسپیرز مواجه شده بود.

آن‌ها می‌ترسیدند تا این خانم خواننده جزئیات محرمانه رابطه آن‌ها را فاش کند.

تهدید بریتنی
جاستین تیمبرلیک و کالین فارل تهدید کردند که اگر اسپیرز چیزی در مورد آن‌ها فاش کند، شکایت خواهند کرد، حالا یکی از دوستان نزدیک سام اصغری فاش کرده است که این آقای بازیگر از همسرش حمایت می‌کند. این منبع فاش کرده است که سام قرار نیست به همسران سابق بریتنی اجازه دهد تا مانع بیان حقایق شوند، سام اصغری از شنیدن تهدیدات همسران سابق بریتنی بسیار عصبانی شده و اعلام کرده است که حاضر نیست به آن‌ها باج بدهد.

 


۱۸ مرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۴۶

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.