زاپیامکس تقلبی نخرید؛ راهنمای خرید زانوبند زایپامکس آلمانی با کد رجیستری + بروز شده

0 59

زاپیامکس تقلبی نخرید؛ راهنمای خرید زانوبند زایپامکس آلمانی با کد رجیستری + بروز شده

هنگامی که قصد خرید محصول از فروشگاه‌های اینترنتی را دارید اطمینان از اصل بودن کالا اولین چیزی است که به ذهن خطور می‌کند. از آنجایی که شمار فروشگاه‌های اینترنتی هر روز رو به افزایش است تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی تا حدودی دشوار گشته است. دلیل این اتفاق هم این است که هر فروشگاهی خود را به عنوان ارائه کننده کالای اصل و اورجینال معرفی می‌کند.

در این میان سودجویان در کمین غفلت خریداران هستند تا زانوبند زاپیامکس تقلبی را به آن‌ها بفروشند. به همین دلیل بر آن شدیم تا در این نوشتار راهنمای خرید زانوبند زاپیامکس اصل آلمان با کد رجیستری را برای بیماران ارائه کنیم تا مورد سوء قصد مالی قرار نگرفته و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند.

برای یک خرید مطمئن از راهنمای خرید زانوبند زاپیامکس اصل آلمان با کد رجیستری استفاده کنید تا هیچ فروشگاهی نتواند سر شما کلاه بگذارد. هنگام خرید می‌توان از طریق کارت رجیستری همراه زانوبند، اصالت آن را از سایت سازنده یعنی شرکت زایس ترونیک (Zaistronic) دریافت کرد. پس قبل از دریافت زانوبند به کارت رجیستری زاپیامکس دقت کنید تا از بروز حوادث ناگوار برای زانوی خود جلوگیری کنید.

چند نکته کلیدی هنگام خرید زانوبند زاپیامکس و شناسایی اصالت نمایندگی

رعایت چند نکته ساده هنگام خرید زانوبند زاپیامکس دست کلاهبرداران را می‌بندد. دقت کنید که فروشگاه‌های محدودی نمایندگی فروش زانوبند زاپیامکس آلمانی را به عهده دارند و برای خرید باید به این فروشگاه‌ها مراجعه کرد. یکی از نمایندگی های معتبر فروش زانوبند زاپیامکس در ایران وب سایت مدی بازار است. شاخصه‌های فروشگاه‌های اینترنتی که نمایندگی زانوبند زاپیامکس را به عهده دارند عبارتند از:

 • همراه بودن کارت رجیستری برای تایید اصالت کالا از سایت سازنده
 • داشتن سایت مربوط به زاپیامکس و ارائه توضیحات جامع درباره آن
 • ارسال محصول به تمام شهرهای ایران به صورت رایگان
 • دریافت هزینه زاپیامکس هنگام تحویل آن در درب منزل
 • ضمانت تعویض و ارائه خدمات پس از فروش
 • مشاوره رایگان قبل از خرید

هم راستا با اینکه به این نکات دقت می‌کنید باید از سالم بودن محصول حین تحویل نیز اطمینان حاصل کنید.

راهنمای خرید زانوبند زاپیامکس اصل المان با کد رجیستری؛ تنها راه تشخیص اصل از تقلبی

با توجه به گسترش روزافزون کالاهای تقلبی، شرکت زایس ترونیک در مقابل محصولات تقلبی هیچ تعهدی ندارد. چون کارت رجیستری همراه محصول، تاییدی بر اصالت کالا به حساب می‌آید و جایی برای کلاهبرداری باقی نمی‌گذارد. در راستای این تصمیم زایس ترونیک (zaistronic) همه فروشگاه‌هایی که نمایندگی زاپیامکس را در ایران به عهده دارند نیز در قبال محصولات تقلبی هیچ گونه تهعدی نخواهند داشت.  روند تشخیص زاپیامکس اصلی از تقلبی عبارت است از:

 1. اولین نکته که هنگام خرید زاپیامکس باید رعایت کرد اینکه جعبه را بدون کارت رجیستری تحویل نگیرید. چون کد 12 رقمی روی این کارت اصل و تقلبی بودن آن را نشان می‌دهد.
 2. پس دریافت زاپیامکس کد روی کارت رجستری را مخدوش کنید. کد باید 12 رقمی باشد
 3. وارد سایت شرکت زایس ترونیک به آدرس https://zaistronic.com شوید
 4. سپس روی دکمه verify code کلیک کنید تا پنجره دیگری باز شود و در کادر مشخص شده کد را در وارد کنید
 5. در صورت درست وارد کردن کد پنجره‌ای دیگر باز می‌شود که تیک سبز را نمایش می‌دهد. در آن پیام تایید اصل بودن کالا درج شده است.
 6. حتما دقت کنید که تنها 3 مرتبه از این کد می‌توان استفاده کرد و بعد از بار سوم کد فاقد اعتبار خواهد بود.

اصالت کالای خریداری شده با کارت رجیستری در فروشگاه‌های اینترنتی همانند مدی بازار امکان پذیر است. پس اگر فردی سراغ خرید محصول تقلبی با قیمت پایین‌تر رفت باید مسئولیت آن را خود به عهده بگیرد چون نمایندگی‌های این محصولات مسولیتی در قبال کالاهای تقلبی به عهده ندارند و تبعات و خطرات استفاده از محصولات تقلبی به دوش خود خریدار خواهد بود.

توجه داشته باشید که خرید کمربند پلاتینر اصل آلمان را نیز فقط با کد رجیستری شرکت زایسترونیک آلمان تهیه کنید.

عوارض زاپیامکس تقلبی؛ چشم بسته برای زانو درد خود تصمیم نگیرید

با خرید زانوبند زاپیامکس تقلبی، علاوه بر خسارت مالی سلامتی زانویتان نیز با خطر روبه‌رو است. هنگام خرید زاپیامکس حتما این هشدارها را به یاد داشته باشید:

 1. در تولید زانوبند زاپیامکس اصل استانداردهایی بکار می‌رود که متخصصان صاحب نظری روی آن تاکید دارند. این استانداردها است که ایمنی زاپیامکس را تضمین می‌کند. در صورتی که در زانوبند تقلبی هیچ استانداردی رعایت نشده است. پس بشدت برای سلامتی بافت‌های نرم می‌تواند بسیار خطرناک باشد
 2. تکنولوژی UIC موجود در زاپیامکس حساسیت بسیار بالایی دارد و بر پایه امواج فرا صوت و نور مادون قرمز و جریان الکتریسیته است. کوچکترین فاصله آن با سطح استاندارد بشدت خسارت آفرین خواهد بود و امکان دارد آسیب‌های جدی به پوست، رباط‌ها و تاندون‌ها وارد آید که هیچگاه جبران نشوند.
 3. در زاپیامکس تقلبی حرارت ایجاد شده قابل کنترل نیست و احتمال آتش گرفتن آن بسیار بالا است.
 4. در زانوبندهای تقلبی خطر برق گرفتگی فرد دور از ذهن نیست
 5. زانوبندهای تقلبی هیچ تاثیر درمانی ندارند و انتخاب غلط موجب از دست رفتن زمان بسیار حساس درمان می‌شود.
 6. اگر اولتراسوند با استاندارد بالا تولید نشده باشد درجه حرارت آن نیز استاندارد نیست و استفاده از آن سوختگی در ناحیه زانو و ران به وجود می‌آورد.
 7. الیاف پارچه به کار رفته در زاپیامکس اصل ضد حساسیت و ضد عرق است. در نمونه‌های تقلبی به دلیل استفاده از جنس‌های مشابه و نامرغوب که تشخیص آن بسیار دشوار است، عرق سوز شدن به طور جدی رخ خواهد داد.
 8. فاقد خدمات پس از فروش و کارت سرتیفیکیت هستند و نمایندگی‌ها در قبال کالای تقلبی تعهدی ندارند

سخن نهایی

با توجه به خطرات زیادی که محصولات پزشکی تقلبی به همراه دارند باید اصل بودن این کالاها را در اولویت قرار داد و فریب ترفندهای دروغین کلاهبرداران را نخورید. همه فروشگاه‌هایی که نمایندگی این محصولات را دارند کارت اصالت کالای محصول را در اختیار خریدار قرار می‌دهند تا با ارسال کد به سایت سازنده از اصالت آن اطمینان حاصل کنند. پس هنگام خرید حتما بودن کارت رجیستری را چک کنید و در صورت همراه نبودن آن از تحویل گرفتن زانوبند امتناع کنید. به خاطر اختلاف قیمت چند هزار تومانی زانوی خود را در معرض خطرات جبران ناپذیر قرار ندهید.


۲۸ مرداد ۱۴۰۲ ۱۶:۴۶

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.