خانم رپر مشهور به طرفدارانش در کنسرت حمله کرد! + بروز شده

0 81

خانم رپر مشهور به طرفدارانش در کنسرت حمله کرد! + بروز شده

کاردی بی خانم خواننده رپر مشهور میکروفون خود را به سوی طرفداری که کنسرت اخیرش محتویات نوشیدنی خود را بر روی او ریخت، پرتاب کرد،کاردی بی خانم رپر 30 ساله قربانی بعدی پرتاب کردن اشیا بر روی صحنه کنسرت است، با این حال او واکنشی متفاوت داشت،خواننده‌های مشهور امسال با مشکل بزرگی رو به رو شده‌اند! پرت کردن اشیا و حمله به خوانندگان در حین اجرای کنسرت به اتفاقی مرسوم تبدیل شده است!حالا کاردی بی، خانم خواننده سبک رپ که با خلق و خوی تند و بی تعارفش شناخته می‌شود، قربانی این اتفاق شده است،حالا یکی از طرفداران حاضر در کنسرت کاردی بی محتویات لیوان نوشیدنی خود را بر روی این خانم خواننده خالی کرده است،کاردی بی نیز در پاسخ با عصبانیت میکروفون خود را به سمت این طرفدار پرتاب کرد،کنسرت این خانم خواننده در باشگاهی ساحلی با فضای باز در لاس وگاس برگزار شد. طرفداران حاضر در این کنسرت ویدیویی از این لحظه را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند.

کنسرت‌های خانم رپر در لاس وگاس بخاطر خشونت جنجالی شدند!در این ویدئوی جنجالی کاردی در حین اجرا با پیراهن تابستانی نارنجی رنگی است. این خانم خواننده زمانی که نوشیدنی به سمت او پرتاب شد بسیار تعجب کرده بود،در پاسخ، کاردی بی میکروفون خود را به سمت این طرفدار در ردیف اول پرتاب کرد. پس از این اتفاق نیروهای امنیتی نیز در حمایت از خانم خواننده به سمت این طرفدار هجوم بردند.

کاردی بی پس از این حادثه پرتاب به اجرای خود ادامه داد،شب پیش از این حادثه نیز برای کاردی بی دردسرساز و جنجالی شده بود،کاردی بی شب گذشته در همین باشگاه ساحلی میکروفون خود را به سمت یک دی جی نیز پرتاب کرده بود. بر طبق ویدیوهای منتشر شده این آقای دی جی آهنگ‌های او را زودتر قطع می‌کرد،پاسخ کاردی بی بر روی صحنه در حالی است که چندین هنرمند در طول کنسرت‌های امسال خود مورد حمله قرار گرفته‌اند،در اوایل این ماه، هری استایلز در حالی که از صحنه خارج می‌شد که یک طرفدار جسمی را به سوی چشم این آقای خواننده پرتاب کرده بود.

این حادثه در کنسرت‌های خوانندگان مطرح دیگری مانند کید کودی، استیو لیسی، دریک، پینک، بی بی رکسا و تیلور سویفت نیز اتفاق افتاده است. همگی این خوانندگان برخلاف کاردی بی این حادثه را پذیرفتند و بدون هیچ واکنشی به اجرای خود بر روی صحنه ادامه دادند.


۱۰ مرداد ۱۴۰۲ ۱۶:۵۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.