خالکوبی مورد علاقه خود را فاش کرد عضو محبوب گروه کره‌ای “BTS” + بروز شده

0 60

خالکوبی مورد علاقه خود را فاش کرد عضو محبوب گروه کره‌ای “BTS” + بروز شده

جونگکوک کوچکترین عضو گروه «بی تی اس» در جدیدترین مصاحبه خود خالکوبی مورد علاقه خود را فاش کرده است!

جونگکوک عضو 25 ساله گروه محبوب بی تی اس در مصاخبه اخیر خود درباره خالکوبی‌هایش صحبت کرده است، جونگکوک از گروه BTS در مصاحبه اخیرش فاش کرد که کدام یک از خالکوبی‌هایش را بیشتر از بقیه دوست دارد!

به عنوان بخشی از فعالیت‌های تبلیغاتی تگ آهنگ جونگکوک در برنامه‌های مختلف از جمله کانال رادیویی SiriusXM در نیویورک ظاهر شد. کانال یوتیوب SiriusXM اخیراً کلیپ جدیدی از مصاحبه با این عضو گروه محبوب بی تی اس منتشر کرده است. جونگکوک در این ویدیو به سوالات هیجان انگیز از جمله سوالاتی درباره خالکوبی مورد علاقه خود پاسخ داد.

آقای آِدل 25 ساله به خاطر علاقه شدیدش به خالکوبی معروف است. او اولین عضو گروه بی تی اس بود که با خالکوبی‌هایش در معرض دید عموم ظاهر شد.

خالکوبی‌های او با طرح‌هایی کوچک شروع شد، اما اکنون یک بازوی او پر از طرح‌های مختلف خالکوبی است. به گفته هنرمندان حرفه‌ای خالکوبی در کره جنوبی، علاقه آشکار جونگکوک از این هنر به تغییر دید جامعه کره درباره خالکوبی کمک زیادی کرده است.

اگرچه بازوی راست جونگکوک پر از خالکوبی است، اما این یک طرح پیوسته نیست. بازوی راست او با چندین طرح خالکوبی کوچک تزئین شده است که هر کدام مفهوم جالبی دارند

معنی پنهان خالکوبی مورد علاقه جونگکوک

این خواننده در گذشته برخی از طرح‌های خالکوبی خود را به تفصیل توضیح داده بود، اما تا به حال هرگز از بین آن‌ها خالکوبی مورد علاقه خود را انتخاب نکرد.

در طول مصاحبه این مصاحبه جدید، جونگکوک طرح گل ببر را به عنوان طرح مورد علاقه خود انتخاب کرد.

این گل رنگارنگ که نشان دهنده گل تولد اوست، به شکلی زیبا بر روی ساعد او طراحی شده است. آیدل جوان همچنین افزود که معنای پشت این گل دلیلی است که این خالکوبی را از بقیه مجزا می‌کند.

در فرهنگ کره، هر گل با معنای نمادین خاص خود همراه است. بر اساس روز تولد اشخاص، به آن‌ها گل مخصوص تولد خود اختصاص داده می‌شود.

جونگ کوک توضیح داد که گل تولد او به معنای «لطفا عاشقم باش» است. او افزود: «در عین حال زیبا و دردناک است، بنابراین من آن را بیشتر از همه دوست دارم.»

عبارت «لطفا عاشقم باش» نیز یکی دیگر خالکوبی‌هایا جونگکوک است. این عبارت درست پشت گل خالکوبی شده است.


۲۹ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.