تیپ متفاوت لاله اسکندری در کنار آقایان بازیگر + بروز شده

0 98

تیپ متفاوت لاله اسکندری در کنار آقایان بازیگر + بروز شده

لاله اسکندری به همراه چند تن از سلبریتی‌ها در مراسم افتتاح یک فروشگاه شرکت کرد،لاله اسکندری در این مراسم لباس شیکی الهام از نقوش سنتی ایرانی بر تن داشت
در این مراسم سهراب پاکزاد، امیر مهدی ژوله، لاله اسکندری، مهران غفوریان، آزاده صمدی، لیلا اوتادی و بهرنگ علوی شرکت داشتند.

من از اسمم سوء استفاده نکردم
این بازیگر درباره بازخوردهای موضوع همکاری با سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت:

متأسفانه فضایی که دوستان فعال در این حوزه به وجود آوردند اصلا درست نبود. آن‌ها معتقد بودند من از اسمم سوءاستفاده می‌کنم و یک بازیگر چرا باید دو شغل داشته باشد و کار تجسمی بکند. حتی مطلبی نوشته بودند که لاله اسکندری خودش کار نمی‌کند و عده‌ای را می‌آورد که برایش کار کنند،اسکندری افزود: متأسفانه با اینکه ما همیشه به فرهنگ چند هزارساله خود می‌نازیم، در برخی مناسبات خیلی تنگ نظر می‌شویم،اگر من به عنوان بازیگر بتوانم کاری برای شهر و کشورم ارائه کنم که کیفیت بالای یک اثر هنری را داشته باشد. دیگر اهمیتی ندارد که من بازیگر، کارگردان یا موزیسین هستم،این هنرمند همچنین گفت: به اعتقاد من آن چه که اهمیت دارد این است که من کار تجسمی انجام می‌دهم،در واقع به جای اینکه کسی را به این کار تشویق کنند تا به عنوان یک بازیگر شناخته شده. حرکتی را انجام داده و توجه مردم را به سمت این جریان جلب کند، با او بد برخورد می‌کنند،قبل از من یک سری آدم کار کردند، بعد از من هم کار خواهند کرد، اما خیلی‌ها به من می‌گویند ما این تکنیک را به نام تو شناختیم.

کم لطفی دوستان
من در این چند سال خیلی برای شهرداری تبلیغ کردم و از طرف من حمایت زیادی هم از آن‌ها شد، اما متاسفانه دوستان کم لطفی کردند،او ادامه داد: من فارغ‌التحصیل رشته گرافیک هستم. ۱۰ سال در محضر استاد حسین ماهر نقاشی کردم. مسلم است که وقتی بازیگر هستی میزان شهرت تو با یک هنرمند فعال در حوزه هنرهای تجسمی متفاوت است،من افتخار می‌کنم اولین زنی بودم که در تهران این کار را انجام دادم. دو سال با شهرداری در حال مذاکره بودم که موفق شدم اولین پروژه‌ام را در سال ۸۷ در شهرداری منطقه ۵ پیاده کنم،قبل از من یک پروژه در میدان کتابی انجام شده بود و یکی هم در میدان آزادی در حال اجرا بود که حاشیه‌ساز شده بود. و بخشی از کار روی ماشین‌ها ریخته بود.

من اولین زن فعال در این حوزه بودم و با این کارم راهی باز شد که خانم‌های دیگری هم آمدند. و گروه‌هایی با سرپرستان زن در فضای باز اتوبان‌ها و خیابان‌ها مشغول به کار شدند و در این حوزه یک جریانی اتفاق افتاد.


۸ مرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۰۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.