تنها عکس عاشقانه “مهتاب کرامتی” و همسرش قبل طلاق!! + بروز شده

0 76

تنها عکس عاشقانه “مهتاب کرامتی” و همسرش قبل طلاق!! + بروز شده

تصویری جالب از مهتاب کرامتی در کنار همسر اولش بابک ریاحی پور منتشر شد.

عکسی جالب و دیده نشده از مهتاب کرامتی بازیگر مطرح ایرانی با حالتی عاشقانه در کنار همسرش بابک ریاحی پور قبل از طلاقشان منتشر شد

اختلاف هنگامه قاضیانی و مهتاب کرامتی بر سر چه بود؟
در روزهای گذشت اختلافی بین هنگامه قاضیانی بازیگر زن معروف و مهتاب کرامتی پیش آمده است، هنگامه قاضیانی خطاب به کرامتی چندین استوری منتشر کرد و نوشت:

«استعفا رو با ادبیات رسمی مینویسن، خطاب به سازمان، نه تو یه دفتر یادداشت سیمی یونیسف که تو شهر کتابام میفروشن. در پیج یونیسف حتی یک عکس از کودکان ایران نبوده و نیست.»

مهتاب کرامتی در یک پست اینستاگرامی از یونیسف کناره‌گیری کرد.

او تصویری از دست نوشته خود به روی سربرگ کاغذی صندوق کودکان سازمان ملل با این محتوا منتشر کرد: «من مهتاب کرامتی همیشه جایی بودم که بتوان برای کودکان کاری کرد. کناره‌گیری خودم را از یونیسف اعلام می‌کنم.»

در واقع این بازتاب انتقاد صریح و پرخاشگرانه‌ای بود که از سوی دیگر بازیگر مطرح سینمای ایران یعنی هنگامه قاضیانی نسبت به او وارد شده بود و او را با توجه به منصبش به عنوان سفیر یونیسف به اهمال و کم کاری در مورد وضعیت کودکان در وقایع اخیر و اعتراضات ایران متهم ساخته بود.

اما این پایان داستان نبود. قاضیانی خطاب به کرامتی چندین استوری دیگرمنتشر کرد و نوشت: «استعفا رو با ادبیات رسمی مینویسن، خطاب به سازمان، نه تو یه دفتر یادداشت سیمی یونیسف که تو شهر کتابام میفروشن. در پیج یونیسف حتی یک عکس از کودکان ایران نبوده و نیست.»

این موضوع اسم این دو بازیگر را که اتفاقا هم سن و سال هستند، به راس اخبار آورد.


۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۰۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.