بهترین کلینیک کاشت مو در غرب تهران + بروز شده

0 22

بهترین کلینیک کاشت مو در غرب تهران + بروز شده

بسیاری از افراد مخصوصا آقایان از مشکلات کم پشتی موها و یا طاسی رنج می‌برند. به منظور رفع این مشکل در چند سال اخیر کاشت مو در بین افراد طرفداران زیادی یافته‌است. از آن جایی که مو یکی از عناصر زیبایی چهره است کاشت مو کمک‌ می‌کند افراد دوباره‌ زیبایی خود را به دست آورند. اگر ساکن تهران هستید و می‌خواهید در مورد بهترین کلینیک در کاشت مو غرب تهران بدانید با ما در ادامه‌ی این مطلب همراه باشید.

انواع روش‌های کاشت مو در غرب تهران

روش‌های کاشت مو با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نکات تخصصی و پزشکی متفاوت است که بهتر است پیش از انتخاب کلینیک برای کاشت و پیوند مو با آن آشنا باشید چرا که می‌تواند در انتخاب مرکز کاشت مو موثر باشد و به شما کمک کند.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT را باید یکی از قدیمی‌ترین روش‌های اولیه‌ی کاشت موی سر دانست، در این روش برای کاشت مو در ابتدا فرد را بیهوش کرده و سپس قسمت‌هایی از پوست پشت سر که بانک موی مناسبی داشته را بریده و به نقاطی که نیاز به کاشت مو داشت، پیوند می‌زدند. از آن جایی که این روش دارای عوارض زیادی مانند بیهوشی، دردهای پس از عمل، آثار خط بخیه و… بود با روش‌های دیگر جایگزین شد.

کاشت مو به روشFIT

در روش FIT کاشت مو تارهای مو از بخش‌هایی از پشت سر کنده و به مناطق مورد نیاز پیوند زده می‌شد. نتیجه‌بخشی کاشت مو به این روش از روش FUT بهتر بود اما باید گفت این روش نیز عوارض و معایبی داشت، برای مثال نیاز به دوران نقاهت، خونریزی، نیاز به جلسات مکرر، تورم در برخی نواحی سر و… برخی از آن عوارض بود. بنابراین پس از مدتی این روش کاشت مو نیز تقریبا منسوخ شد.

کاشت مو به روش BHT

در این روش مقداری مو از نقاط دیگر بدن، حتی جاهایی غیر از سر برداشته و به سر پیوند زده می‌شود. با وجود اینکه در این روش این امکان وجود داشت که از نقاط دیگر بدن نیز موی مورد نیاز برای کاشت برداشته شود اما به دلیل مجموعه‌ای از مزایا و معایب کلی دیگر مورد استفاده قرار نگرفت.

کاشت مو به روش SUT

در میان انواع روش‌های کاشت مو مطرح شده‌، کاشت مو به روش SUT یکی از بهترین روش‌های کاشت مو فعلی به شمار می‌آید. در این روش عملیات پیوند مو بر خلاف روش‌های قبلی که به صورت دستی انجام می‌شد پیوند مو توسط دستگاه‌های کاملا پیشرفته تا ۱۴۰۰۰ تارمو نیز انجام می‌شود. از مزایای این روش این است که نتیجه‌بخشی بهتری دارد و میزان ماندگاری مو‌ها نیز بیشتر است. در مقابل معایب و عوارض بسیار کمی دارد. برای مثال کاشت مو بدون هیچ گونه جراحی، درد، خونریزی و دوران نقاهت طولانی صورت می‌گیرد.

باید گفت رکورد کاشت 60 تار مو در یک سانتی متر نیز به نام این روش ثبت شده است.

ویژگی‌ها و استانداردهای یک کلینیک کاشت مو در غرب تهران

اگر شما هم قصد کاشت مو دارید و به دنبال یک کلینیک خوب در غرب تهران می‌گردید باید از استانداردهای یک کلینیک معتبر مطلع باشید تا بتوانید بهترین کلینیک کاشت مو غرب تهران را انتخاب کنید.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک کلینیک خوب عبارتند از موارد زیر:

برخورداری از پزشکان متخصص در مرکز

از آن جایی که مهم‌ترین و اصلی‌ترین خدمتی که شما از مرکز مورد نظر دریافت می‌کنید کاشت مو است، آن مرکز باید از متخصصان مجرب در این زمینه استفاده نماید چرا که کاشت مو یک جراحی زیبایی حساس و ظریف است.

دارا بودن مجوز رسمی از وزارت بهداشت

مرکزی که به آن مراجعه می‌کنید باید مجوز‌های لازمه از وزارت بهداشت را داشته‌باشد. این مجوزها باید در فضای داخلی کلینیک در یک جای مناسب و قابل مشاهده نصب شده‌باشد.

فضای داخلی مناسب و تمیز

فضای داخلی کلینیک باید استاندارد‌های لازم را به عنوان یک مرکز درمانی تخصصی و بهداشتی داشته‌باشد به این معنی که باید از فضای مناسب برای اتاق عمل، تهویه‌ی مناسب، سیستم ایمنی دقیق، اتاق معاینه، سالن انتظار و… برخوردار باشد.

برخورداری از تجهیزات مدرن

از آن‌جایی که امروزه کاشت مو به وسیله‌ی دستگاه انجام می‌شود کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید باید از دستگاه‌های پیشرفته و مدرن برخوردار باشد تا کاشت مو به دقت و زیبایی انجام شود.

ارائه نمونه کار موفق و خوب

یک کلینیک خوب باید نمونه‌ کارهای خوبی را به عنوان نمونه و رزومه به متقاضیان نشان دهد تا اعتمادسازی بیشتری برای مخاطب به وجود بیاید.

آشنایی با روش‌های مختلف پیوند مو

همانطور که در ابتدا اشاره شد برای پیوند مو روش‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها مزایا و معایب مختلفی دارند. کلینیکی که شما به آن مراجعه می‌کنید باید با انواع این روش‌ها آشنایی داشته‌باشد تا بتواند با توجه به ویژگی‌های‌ هر فرد پیوند مو را انجام دهد. همانطور که در بالا نیز گفته شد یک روش مدرن به نام SUT برای کاشت مو وجود دارد که عوارض بسیار کمی در مقایسه با سایر روش‌ها دارد. بنابراین مهم است که متخصصان آن مرکز از آخرین روش‌ها مطلع باشند.

مشاوره تخصصی و رایگان

از دیگر ویژگی‌های یک مرکز کاشت مو در غرب تهران این است که به مراجعان در مورد سوالات آن‌ها مبنی بر کاشت مو یک مشاوره‌ی تخصصی و ترجیحا رایگان بدهد تا مراجع در ابتدای کار با داشتن اطلاعات کلی و مفید اقدام به کاشت مو نماید.

پیگیری پس از درمان

یک کلینیک کاشت مو در غرب تهران که از استانداردهای خوبی برخوردار است پس از انجام کاشت مو نیز باید پیگیری‌های پس از درمان داشته‌باشد. این کار از این جهت اهمیت دارد که اگر نیاز بود معاینات پس از کاشت و اقدامات بعدی برای بهبودی و نتیجه‌بخشی بهتر انجام شود.

هزینه‌ی مناسب

در کنار تمام عوامل بالا مرکز کاشت مو در غرب تهران باید تعرفه‌ی قیمتی مناسبی نیز داشته‌باشد تا افرادی که متقاضی کاشت مو هستند بتوانند با پرداخت یک هزینه‌ی مناسب از خدمات آن‌ها برخوردار شوند.

برای خدمات کاشت مو در غرب تهران کلینیک ترنم را انتخاب کنید

اگر شما هم از دسته‌ی افرادی هستید که دچار کم‌پشتی یا طاسی مو هستید و از این موضوع احساس ناخوشایندی دارید می‌توانید از روش کاشت مو استفاده نمایید تا دوباره موهای خود را که بخشی از زیبایی چهره هستند به دست آورید و از آن لذت ببرید.

برای دریافت اطلاعات و مشاوره با شماره تماس 02191006622 در تماس باشید و یا به سایت tarannomclinic.com مراجعه کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.