بهترین متخصص ایمپلنت در تهران + بروز شده

0 186

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران + بروز شده

چکیده : برای اینکه بتوانید بهترین متخصص ایمپلنت را پیدا کنید، باید بدانید چه متخصصی باید ایمپلنت بگذارد. در این مقاله به بررسی مهم ترین ویژگی های متخصص ایمپلنت در تهران می پردازیم

 آیا متخصص ایمپلنت در تهران گواهی بورد تخصصی دارد؟

کلیه دندانپزشکانی که دوره آموزشی عمومی را گذرانده اند می توانند ایمپلنت دندان را انجام دهند. اما بهترین متخصص ایمپلنت در تهران فردی است که علاوه بر دندانپزشکی عمومی چندین سال تحصیلات تخصصی در زمینه جراحی دندان و به خصوص ایمپلنت دندان داشته باشد.گذراندن دوره تخصصی کاشت دندان با موفقیت به معنی کسب دانش خوب در زمینه کاشت ایمپلنت است. افرادی که پس از اخذ مدرک دکتری عمومی پزشکی در رشته دندانپزشکی قصد ادامه تحصیل و دریافت دکترای تخصصی را دارند، می توانند در آزمون ورودی تخصصی (رزیدنسی) در یکی از رشته های تخصصی ادامه تحصیل دهند و پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره، به عنوان متخصص در آن رشته فارغ التحصیل شود. بنابراین متخصص پروتز و ایمپلنت دندان در تهران دندانپزشکی است که علاوه بر گذراندن یک دوره 6 ساله دندانپزشکی عمومی، یک دوره تخصصی 3-4 ساله را گذرانده باشد که در طی آن، بیمارانی را با ایمپلنت های دندانی شدید درمان کرده است. و مشکلات پروتز و تجربه و برتری کافی کسب کرده است. آزمون بورد پزشکی: این آزمون به صورت تئوری و عملی از متخصصان فارغ التحصیل گرفته می شود و افرادی که این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند، گواهی بورد تخصصی در رشته ایمپلنتولوژی تخصصی دندان را دریافت خواهند کرد. توصیه می شود ایمپلنت و پروتز ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت و پروتز دندان که دارای گواهی بورد تخصصی است قرار داده شود.

images_1683368924_64562bdc1c53f.jpg

 چند سال سابقه کار برای یک متخصص ایمپلنت در تهران لازم است؟

تجربه کافی در تمامی مشاغل به ویژه دندانپزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. سال ها کار و پرداختن به درمان های متعدد، تجربه و تخصص دندانپزشک متخصص کاشت دندان را افزایش می دهد و منجر به تصمیم گیری درست در شرایط پیچیده می شود.

چقدر طول می کشد تا یک متخصص ایمپلنت دندان در مورد مراحل درمانی بیماران صحبت کند؟

متخصص ایمپلنت دندان باید زمان کافی را به بیمار بدهد تا روند درمان را به طور واضح برای او توضیح دهد و همچنین او را از تمام معایب و مزایای تصمیمات مختلف ایمپلنت دندان آگاه کند.

images_1683370193_645630d1d0fc2.jpg

آیا متخصص ایمپلنت در تهران قبل از درمان معاینه کامل انجام می دهد؟

برخی از دندانپزشکان تنها موقعیت ایمپلنت را بررسی می کنند و میزان موفقیت ایمپلنت های دندانی را ارزیابی می کنند، اما به وضعیت سلامت عمومی بیمار، سلامت دهان و دندان و وضعیت سایر دندان ها توجهی ندارند. قبل از انتخاب دندانپزشک، باید از انجام تمام معاینات اولیه دندانپزشکی اطمینان حاصل کنید و موارد زیر را در نظر بگیرید:

  1. ارائه رادیوگرافی و عکس مناسب از بیماران برای درمان ایمپلنت دندان
  2. غربالگری سرطان دهان
  3. معاینه عمومی لثه و استخوان فک
  4. ارزیابی کامل گاز گرفتن، از جمله الگوی از دست دادن دندان، سایش آنها و عملکرد کلی گاز گرفتن
  5. تناسب استخوان از نظر اندازه و شکل و تراکم و تناسب بافت لثه در موقعیت ایمپلنت

آیا ایمپلنت های زیادی در اختیار متخصص ایمپلنت دندان در تهران وجود دارد؟

گاهی اوقات در طول درمان های کاشت، تغییری در برنامه درمانی ایجاد می شود که نیاز به ایمپلنت با اندازه های مختلف دارد. دندانپزشکانی که تعداد زیادی ایمپلنت دندان در طول سال قرار داده اند معمولاً تعداد زیادی برند ایمپلنت دندانی اضافی در اندازه ها و شکل های مختلف در دسترس دارند تا در صورت لزوم از آنها استفاده کنند. در غیر این صورت ممکن است کاشت متوقف شود و ایمپلنت دیگری سفارش داده شود یا طرح درمان ایمپلنت به کلی تغییر کند.

images_1683371137_645634815798e.jpg

متخصص ایمپلنت دندان در تهران از چه انواع ایمپلنت های دندانی استفاده می کند؟

برخی از دندانپزشکان از نوع خاصی از برند ایمپلنت استفاده می کنند. تولیدکنندگان برخی از ایمپلنت های دندانی، شرکت هایی هستند که چندین دهه است که به تولید ایمپلنت های دندانی می پردازند و تحقیقات کافی انجام داده اند. برخی از شرکت های کاشت دندان محصولات ارزان و بی کیفیتی ارائه می دهند و استفاده از این نوع ایمپلنت ها ممکن است برای دندانپزشکان سودآور باشد. بنابراین باید بدانید که دندانپزشک شما با چه مارک ایمپلنتی کار می کند.

آیا متخصص ایمپلنت در تهران می تواند جراحی های پیچیده تری انجام دهد؟

اگر شرایط پیچیده ای در طول درمان ایمپلنت دندان ایجاد شود و درمان های دیگری مانند پیوند استخوان، پیوند بافت نرم یا جراحی لیفت سینوس مورد نیاز باشد، بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران دانش و تجربه مناسبی برای انجام این نوع جراحی ها دارد.

images_1683371649_64563681dc7e8.jpg

چگونه بهترین متخصص ایمپلنت دندان را انتخاب کنیم؟

لطفا برای درمان ایمپلنت خود به بهترین متخصص ایمپلنت دندان با تجربه و استاد دانشگاه با گواهی بورد تخصصی است مراجعه کنید.

دکتر رضا شاکر: متخصص پروتز و ایمپلنت و عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی و رتبه اول بورد تخصصی ایران.

آزمون بورد تخصصی: آزمونی که به صورت تئوری و عملی از متخصصان فارغ التحصیل گرفته می شود که دکتر رضا شاکر در هر دو بخش رتبه اول را کسب کرده است.

images_1683372256_645638e018911.jpg

در کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان دکتر رضا شاکر تمامی مراحل درمان ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت در تهران (دکتررضا شاکر متخصص پروتز و ایمپلنت در تهران، استاد دانشگاه شهید بهشتی، رتبه اول بورد تخصصی ) انجام می شود. ) با بهترین برندهای ایمپلنت دنیا بدون درد و بدون عارضه در اسرع وقت.

آدرس : تهران ـ سعادت آباد-بین چهارراه سرو و میدان کتاب-خیابان آسمان-نبش آسمان پنجم شرقی-پلاک38-طبقه اول

تلفن های تماس : 22375648_22375671


۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۲:۰۵

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.