بهترین جراح ستون فقرات تهران + بروز شده

0 64

بهترین جراح ستون فقرات تهران + بروز شده

چکیده : ستون فقرات یکی از قسمت ‌های حیاتی بدن است که تأمین استحکام و انعطاف‌پذیری آن را برعهده دارد. اگر شما با دردهای ستون فقرات و مشکلات عملکردی مرتبط با آن مواجه هستید، بهترین راه ‌حل این است که از یک جراح متخصص را مشاوره بگیرید. در این مقاله به بررسی بهترین جراح ستون فقرات تهران خواهیم پرداخت و نکاتی را برای انتخاب مناسب ‌ترین جراح برای شما ارائه خواهیم داد.

ستون فقرات یکی از قسمت ‌های حیاتی بدن است که تأمین استحکام و انعطاف‌پذیری آن را برعهده دارد. اگر شما با دردهای ستون فقرات و مشکلات عملکردی مرتبط با آن مواجه هستید، بهترین راه ‌حل این است که از یک جراح متخصص را مشاوره بگیرید. در این مقاله به بررسی بهترین جراح ستون فقرات تهران خواهیم پرداخت و نکاتی را برای انتخاب مناسب ‌ترین جراح برای شما ارائه خواهیم داد.

بهترین جراح ستون فقرات در تهران

بهترین جراح ستون فقرات دکتر سید علی شمسا

بهترین جراح ستون فقرات در تهران کیست؟

ستون فقرات یکی از قسمت ‌های حیاتی بدن است که تأمین استحکام و انعطاف‌پذیری آن را برعهده دارد. اگر شما بادردهای ستون فقرات و مشکلات عملکردی مرتبط با آن مواجه هستید، بهترین راه ‌حل این است که از یک جراح متخصص مشاوره بگیرید. در این مقاله به بررسی بهترین جراح ستون فقرات تهران خواهیم پرداخت و نکاتی را برای انتخاب مناسب ‌ترین جراح برای شما ارائه خواهیم داد.

جراح ستون فقرات کیست؟

قبل از معرفی بهترین جراح ستون فقرات در تهران، اجازه دهید اطلاعات بیشتری درمورد این تخصص با شما به اشتراک بگذاریم. فردی که درزمینهٔ درمان عارضهٔ ستون فقرات مثل اسکولیوز، اختلالات دژنراتیو، گردن و… آموزش‌دیده ومهارت‌های لازم را به‌دست آورده است. متخصصانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، تلاش دارند تا با بررسی مفاصل وقسمت‌های مختلف، مشکلاتی که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم را شناسایی کنند:

 • انحراف ستون فقرات؛

 • آرتروز؛

 • دیسک کمر؛

 • شکستگی ستون مهره‌ها؛

 • مشکلات مفصلی؛

 • آسیب‌های ورزشی (صدمات استخوانی)؛

 • تومورهای استخوانی؛

 • ضربهٔ شدید در حوادث رانندگی.

بهترین جراح ستون فقرات در تهران: ویژگی‌ها

برای این‌که بتوانید بهترین جراحی که در این حوزه فعالیت می‌کند را شناسایی کنید، ابتدا باید با ویژگی‌های بهترین دکتر ستون فقرات در تهران که در این زمینه فعالیت می‌کند آشنا شوید. در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره کرده وتوضیحاتی درمورد هرکدام ارائه می‌دهیم:

ستون فقرات دکتر شمسا

تخصص و تجربه

جراحی ستون فقرات جزو حوزه‌های تخصصی و پیچیده به‌ حساب می‌آید و انتخاب یک پزشک باتجربه امری حیاتی است. این عمل جراحی مستلزم مهارت‌های ویژه و دانش عمیق است. پس اطمینان حاصل کنید شخص موردنظر شماآموزش‌های تخصصی، دوره‌های تکمیلی و تجربهٔ عملیاتی لازم برای انجام این کار را داشته باشد. برای پی‌بردن به این موضوع، می‌توان درمورد تعداد عمل‌های جراحی و مراکزی در آن مشغول به فعالیت است را بررسی کنید. به‌طور مثال،دکتر شمسا که یکی از پزشکان حاذق مغز و اعصاب است. در حال حاضر در بیمارستان‌های مختلفی مشغول به فعالیت است که تندیس یکی از شناخته‌شده‌ترین آن‌ها به‌حساب می‌آید.

دکتر سید علی شمسا با بیش از ۵۰۰۰ عمل جراحی موفق در زمینه ستون فقرات (تنگی كانال نخاع ، دیسک کمر ، دیسک گردن و…)و همچنین بیش از ۱۰ سال تجربه از بهترین جراحان مغز و اعصاب در تهران به شمار می آیند.

مجهز بودن به تجهیزات پیشرفته

پارامتر بعدی که باید برای انتخاب بهترین جراح ستون فقرات در تهران به آن توجه کنید، مجهز و پیشرفته بودن محلیاست که در آن مشغول به فعالیت است. پزشک باید امکانات لازم برای تشخیص، برنامه‌ریزی و انجام عمل جراحی را داشته باشد. دکتر شمسا یکی از افرادی است که به دلیل کار در بیمارستان فوق تخصصی تندیس، می‌تواند ازبه‌روزترین امکانات مثل تصویربرداری سه‌بعدی، لیز، دستگاه‌های جراحی پیشرفته و… استفاده کند.

رضایت‌مندی بیماران

اگر می‌خواهید از کیفیت خدمات ارائه‌شده توسط یک پزشک اطمینان حاصل کنید، کافی است میزان رضایت مراجعان اورا مورد بررسی قرار دهید. این کار به شما کمک می‌کند تا انتخاب بهتری انجام داده و با خیال آسوده، به توصیه‌های گفته‌شده توسط متخصص عمل کنید. نکات مهمی که باید به آن‌ها توجه کنید عبارتند از:

 1. مطالعهٔ نظرات بیماران در وب‌سایت‌های آنلاین و صفحات اجتماعی رسمی جراح یا مراکز درمانی که در آن فعالیتمی‌کند.

 2. ارتباط‌گرفتن با بیماران پیشین و بررسی روند درمان و سرعت بهبود آن‌ها.

به این منظور میتوانید به سایت دکتر سید علی شمسا یا صفحات اجتماعی ایشان مراجعه کنید و ویدیو نظرات بیماران  را ببینید.

برای دیدن ۲ ویدیو از نظرات بیماران و توضیحات دکتر شمسا روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین جراح تنگی كانال نخاعی در تهران

بررسی حسن شهرت بهترین جراح ستون فقرات تهران

دکتر سید علی شمسا بهترین جراح تنگی کانال نخاعی

حسن شهرت متخصصی که قصد دارید به او مراجعه کنید، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با انجام این کار،می‌توانید متوجهٔ میزان تخصص و مهارت او شوید. راه‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد: بررسی میزان اعتبار نزد سایر پزشکان، حضور در برنامه‌ها و سمینارها و… می‌تواند در شناسایی افراد خبره به شما کمک کند. به‌طور مثال،دکتر شمسا که یکی از پزشکان حاذق درزمینهٔ مغز و اعصاب است که بارها در برنامهٔ معتبری مثل طبیب به عنوان کارشناس حضور پیدا کرده ‌است.

به‌کارگیری روش‌های درمانی مختلف

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، روش‌های مختلفی برای درمان بیماری‌های مرتبط با ستون فقرات به‌وجود آمده‌است.بهترین جراح ستون فقرات در تهران شخصی است که به‌درستی بررسی و معاینات لازم را انجام داده باشد تابتواند بهترین روش را برای درمان بیمار خود استفاده کند. برخی از روش‌هایی که یک متخصص می‌تواند از آن استفاده کند به شرح زیر است:

 1. جراحی باز که برای انجام آن پزشک در منطقهٔ موردنظر شکافی ایجاد کرده و مشکلات احتمالی را برطرفمی‌کند.
 2. استفاده از جراحی رباتیک که یکی از دقیق‌ترین روش‌ها به‌حساب می‌آید و به پزشک اجازه می‌دهد با کمترین تهاجم، مراجع‌کننده را درمان کند. میزان آسیب بافتی و طول دورهٔ درمان در این حالت به‌شدت کاهش پیدا می‌کند.
 3. لاپاراسکوپی که نوعی روش مینیمالیستیک است، از طریق ابزار لاپراسکوپیک و ایجاد برش‌های کوچک در ناحیهٔ موردنظر انجام می‌شود.

مشاوره و پشتیبانی بعد از عمل

انجام یک عمل جراحی به‌تنهایی کافی نیست. یکی از ویژگی‌های بهترین جراح ستون فقرات در تهران، پشتیبانی ومشاوره بعد از آن است. پزشک باید بعد از ترخیص بیمار، پیگیر مراحل درمان او باشد و از شرایط جسمی او مطلع شودتا در صورت نیاز، راهنمایی لازم را انجام دهد. یکی از دغدغه‌های بسیاری از مراجعان، سؤالات متعددی است که بعد ازانجام عمل برای آن‌ها پیش می‌آید. دکتر باید توانایی این را داشته باشد که به همهٔ ابهامات و پرسش‌های پیش‌آمده پاسخ دهد تا نگرانی‌های احتمالی مریض برطرف شود. در غیر این صورت، ممکن است بیمار به دلیل نداشتن رضایت از کارجراح، به توصیه‌های او عمل نکند و آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به خود وارد کند.

هزینه و قیمت‌گذاری

عمل جراحی ستون فقرات یکی از پیچیده‌ترین روش‌های درمانی است که از آن برای بهبود مشکلات بیماران استفاده می‌شود و برای انجام آن نیاز به تجهیزات و مهارت بسیاری زیادی است. پزشکی که انتخاب می‌کنید، باید قدرتتشخیص بالای داشته باشد تا بتواند بهترین روش ممکن را انتخاب کند. به این نکته توجه داشته باشید که اگر کارگفته‌شده به‌درستی انجام شود، هزینه‌های پرداختی شما به میزان قابل‌توجهی کاهش پیدا می‌کند.همچنین استفاده ازبیمه درمان تا حد زیادی از هزمنه های شما کم میکند.

دکتر شمسا تمامآ عمل های خود را با تعرفه اعلام شده از طرف دولت انجام میدهند و شما میتوانید برای اطلاع از بیمه های طرف قرار داد با بيمارستان تندیس ،به سایت این بيمارستان رجوع کنید.

راه های تماس با دکتر سید علی شمسا

وبسایت شخصی دکتر به آدرس :

www.dralishamsa.com

شما عزیزان میتوانید عکس های MRI خود را برای دکتر ارسال کنید تا به صورت رایگان بررسی شود و توضیحات لازم توسط دکتر شمسا به شما ارسال شود.

شماره تلفن نوبت دهی :

021-75254400

021-75254229

آدرس مطب :

تهران – جردن – بلوار آفریقا – بالاتر از خیابان تندیس – ساختمان گلها – پلاک ۱۵۱ – طبقه سوم

برچسب ها : بهترین جراح ستون فقرات,کمردرد,گردن درد,جراح مغز واعصاب,دیسک کمر,دیسک گردن,جراح ستون فقرات تهران,تنگی کانال نخاعیSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.