بررسی خواص روغن خراطین اصل؛ از دروغ تا واقعیت!! + بروز شده

0 38

بررسی خواص روغن خراطین اصل؛ از دروغ تا واقعیت!! + بروز شده

روغن خراطین با دارا بودن ترکیبات و مواد مغذی فراوانی که دارد، می‌تواند به طور مؤثری در رفع مشکلات مختلف پوستی و به عنوان حجم دهنده اندام ها کمک کند. این مقاله به بررسی خواص این روغن و احتمال وقوع مضرات آن می‌پردازد. استفاده روزافزون افراد از روغن‌های طبیعی به جای محصولات شیمیایی در دهه‌های اخیر به شدت افزایش یافته است.

روغن خراطین چیست؟

روغن خراطین با دارا بودن ترکیبات و مواد مغذی فراوانی که دارد، می‌تواند به طور مؤثری در رفع مشکلات مختلف پوستی و به عنوان حجم دهنده اندام ها کمک کند. این مقاله به بررسی خواص این روغن و احتمال وقوع مضرات آن می‌پردازد. استفاده روزافزون افراد از روغن‌های طبیعی به جای محصولات شیمیایی در دهه‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. افراد بسیاری برای جلوگیری از پیری پوست و کاهش چین و چروک‌های صورت، به روغن‌های طبیعی روی آورده‌اند. خرید روغن خراطین یکی از بهترین اقدامات است. این روغن‌ از کرم خشک شده ای به نام ایزینیا فتیدا که به رنگ صورتی-قرمز است به دست می‌آید. اولین شخصی که به قابلیت‌های کرم‌های قرمز ایزینیا فتیدا پی برد، چارلز داروین بود. با این حال، در آن دوران، استفاده از روغن حاصل از این کرم‌ها برای فرآیندهای زیبایی به میزان چشمگیری متداول نبود. گذشت سال‌ها تا اینکه روغن مشتق شده از ایزینیا فتیدا به عنوان یک محصول معروف به شناخته شد و تقاضا برای آن به صورت روزافزون افزایش یافت. این محصول برای جلوگیری از پیری پوست، کاهش چین و چروک‌ها، و افزایش حجم و اندازه برخی از اعضای بدن مانند سینه، گونه، لب، از بین برنده چین و چروک صورت، افزایش سایز اندام تناسلی مردان و غیره استفاده می‌شود.

https://file.tesmino.ir/images/2023/12/images_1701701890_656de902a8a62.jpg

بررسی دروغ و واقعیت ها در مورد خرید روغن خراطین:

متاسفانه در بازار برای افزایش میزان فروش از این روغن، بدون دلایل علمی اقدام به داستان سرایی در مورد ویژگی های روغن خراطین اصل می‌کنند که اگر این ویژگی ها را یک روغن خراطین نداشته باشد یعنی این روغن، روغن خراطین اصل نیست و تقلبی است. بله؛ روغن خراطین اصل برخی از ویژگی هایی دارد که اگر این ویژگی ها را نداشته باشد قطعا روغن اصل خراطین نیست و نباید اقدام به خرید کرد. که در پایان این مقاله جهت آشنایی بیشتر برای خرید روغن خراطین اصل خواهیم پرداخت.

از جمله دروغ هایی که در بازار رواج دارد، این ادعاست که روغن خراطین اصل حتما باید بوی نامطبوع و ناپسندی داشته باشد. این اظهارات کاملاً بی‌اساس و اشتباه است؛ زیرا این موضوع صرفاً به دلیل استفاده از کرم‌های خشک نشده و کرم های زنده هستند که در تهیه این روغن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش تولید تنها به دلیل کاهش هزینه‌های تولید کننده صورت می‌گیرد و هیچ فایده‌ای برای مصرف‌کننده ندارد، بلکه تنها به خاطر حضور میکروارگانیسم‌های بیماری‌زا، جان مشتریان به خطر می‌افتد.

دومین دروغی که بین فروشندگان روغن خراطین رواج دارد، این است که روغن خراطین اصل از کرم خشک پاکستانی تهیه می‌شود که ظاهری بسیار بزرگ تر از کرم ایزینیا فتیدا دارد اما از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر بوده و همچنین از لحاظ کیفیت و مقدار مواد مغذی موثر برای حجم دهی اندام ها بسیار ناچیز تر از روغن خراطین هایی هست که از کرم خشک ایزینیا فتیدا بدست می‌آید. پس حتما توجه داشته باشید که از برای خرید روغن خراطین اصل از مراکز مطمئن و معتبر اقدام به خرید نمایید.

https://file.tesmino.ir/images/2023/12/images_1701698914_656ddd62741d9.jpg

نحوه تشخیص روغن خراطین اصل:

  • رنگ روغن خراطین باید به رنگ قهوه ای تیره باشد.
  • غلظت و گرانروی بالا
  • داشتن لرد تهنشین شده داخل ظرف روغن
  • روغن خراطین نباید رنگ قرمز و صورتی داشته باشد.
  • اگر تاثیر حجم دهی در روز های اولیه اتفاق بیافتد یعنی داخل روغن از مواد شیمیایی برای تاثیر حجم دهی استفاده شده است که این این اثر حجم دهی موقت بوده و بعد از قطع مصرف روغن از بین خواهد رفت در حالی که خواص روغن خراطین اصل اگر طبق اصول استفاده شود دائمی و مادام العمر می‌باشد.

روغن خراطین اصل از چه موادی تشکیل شده است؟

  • اسیدهای چرب امگا ۳، ۶ و ۹ ، موجود در روغن خراطین، به بهبود تیرگی زیر چشم کمک می‌کنند. هرکدام از این سه نوع اسید چرب، نقشی مهم در جوانسازی پوست ایفا می‌کنند.
  • آلانتوئین ، بخش اصلی از ترکیبات روغن خراطین را تشکیل می‌دهد. این عنصر، با مسئولیت حجم‌دهی و افزایش اندازه عضلات مشغول به کار است.
  • پروتئین: آمینواسیدهای موجود در روغن خراطین، به ایجاد سلول‌های پروتئینی کمک می‌کنند. نقش این روغن در پر کردن و کاهش چین و چروک‌های پوست و همچنین ترمیم عارضه‌های مو، به این زمینه بازمی‌گردد.
  • آمینو اسید: بدون شک، روغن خراطین یک منبع غنی از آمینو اسیدهاست. در این روغن، هجده نوع مختلف آمینو اسید حاضر است، که این تعداد در مقایسه با کل تنوع آمینو اسیدهای موجود در طبیعت (که سی و یک نوع است)، به عنوان یک عدد قابل توجه محسوب می‌شود.

مواد موجود در این روغن به جوان‌سازی پوست کمک می‌کنند، حاوی ویتامین‌ها و ترکیبات مفیدی هستند. همچنین آلانتوئین، در این روغن وجود دارد که قابلیت حجیم کردن و افزایش اندازه عضلات و اندام‌های بدن را داراست. به همین دلیل، بسیاری از ورزشکاران از این روغن برای افزایش حجم عضلات خود استفاده می‌کنند. در واقع، روغن خراطین دارای کاربردها و خواص متنوعی است که در ادامه به تفصیل آنها پرداخت خواهد شد. برای مشاهده بررسی انواع روغن خراطین به مقاله مراجعه نمایید.

روغن خراطین اصل چه خواصی دارد؟

از بین بردن گودی زیر چشم ها:

یکی از خصوصیات جالب روغن خراطین، توانایی افزایش گردش خون در پوست بدن است، که به شدت جلب توجه کرده است. با استفاده از این روغن در مناطقی از پوست مانند زیر چشم ها که حساسیت بیشتری دارند، می‌توان بهبودی در گردش خون ایجاد کرد و نقاط تیرگی و گودی زیر چشم را کاهش داد. روغن خراطین از اهمیت خاصی برای از بین بردن سیاهی زیر چشم و کاهش گودی‌های به وجود آمده برخوردار است.

ترمیم چین و چروک صورت:

این روغن به بازسازی حجم از دست رفته و بهبود فرورفتگی پوست کمک می‌کند. با استفاده منظم از روغن خراطین، خطوط ریز و درشت، ترک‌های پوستی، جوش‌ها و علائم مشابه بهبود یافته و از بین می‌روند.

افزایش سایز اندام جنسی در آقایان:

برخی آقایان به دلایل مختلف، از جمله عوامل ژنتیکی یا بیماری‌ها، ممکن است با مشکل آلت تناسلی کوچک مواجه شوند. این مشکل می‌تواند باعث از دست دادن اعتماد به نفس آنان شده و در روابط جنسی با شریک زندگی خود به مشکلاتی منجر گردد. با این حال، راه‌های مختلفی برای درمان این مسئله وجود دارد. یکی از راه‌حل‌های مطرح، خرید روغن خراطین به منظور افزایش اندازه اندام جنسی مردانه می‌باشد.

ترجیحا روش‌های طبیعی برای حل مسائل جسمی، همواره در جامعه وجود دارد و بسیاری از افراد تمایل دارند از این نوع راهکارها برای حل مشکلات خود استفاده کنند. روغن خراطین، با ترکیبات طبیعی که در آن حاصل شده است، با افزایش جریان خون در ناحیه آلت تناسلی، به رشد بافت‌های این قسمت کمک نموده و به تدریج اندازه این ناحیه را از طول و هم از حجم افزایش می‌دهد.

برجسته کردن لب‌ها:

استفاده از ماساژ با روغن خراطین بر روی هر قسمتی از بدن که تمایل دارید حجم و اندازه آن را افزایش دهید، موثر است. یکی از این مناطق، لب ها هستند. خصوصاً خانم‌ها تمایل دارند لب‌هایی با حجم بیشتر داشته باشند، زیرا این امر به چهره‌ی آنان جاذبه و جلب توجه بیشتری می‌بخشد. یکی از مزایای استفاده از روغن خراطین برای این منظور، طبیعی بودن آن است. اگرچه تزریق ژل و بوتاکس برای افزایش حجم لب به‌صورت سریعتر نتیجه می‌دهد، اما گاهاً این روش‌ها به دلیل عدم طبیعی بودن، نتایج موفقیت آمیزی ندارند.

https://file.tesmino.ir/images/2023/12/images_1701702258_656dea72426bb.jpg

برای مشاهده قیمت و خرید روغن خراطین میتوانید از فروشگاه اینترنتی رافا اویل بازدید نمایید.


۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۲۰:۱۲

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.