این تصویر خانم بازیگر از بیلبوردها جمع شد!! + بروز شده

0 63

این تصویر خانم بازیگر از بیلبوردها جمع شد!! + بروز شده

بیلبوردهای مهسا طهماسبی در سریال پیکولو از سطح شهر جمع شد.

دلیل این کار به گفته تهیه کننده سریال جضور با کلاه مهسا طهماسبی در این عکس است.

مصطفی کیایی در یک پست تند نوشت: آقای وزیر ارشاد، شما ماست‌ها رو ریختی تو قیمه‌ها و اصلا عین خیالت نیست. وقتی حضور شما با این همه بیگانگی با هنر در این مسند یک شوخی بزرگ است. حالا تصمیم داری چهارصد نفر شبیه خودت را در آن تکثیر کنی.

شماها وقتی آنقدر قدرت تشخیص ندارید و از همه نهادها می‌ترسید که اجازه یک نمایش برای کودکان نمی‌دهید. تا مبادا مشکل حجاب پیش بیاید و از قبل داوری می‌کنید، یا از تبلیغات کارکتر زن خلبان که کلاه خلبانی بخشی از اوست، در تبلیغات شهری جلوگیری می‌کنید. به جای برخورد درست و فرهنگی با تحولات اجتماعی صورت مساله را پاک می‌کنید، جناب وزیر اگر کلاه در این سرزمین به آلت جرم و فساد تبدیل شده رسما اعلام کنید. چون شما و همکارانتان بزرگترین کلاهی هستید که بر سر ما رفته اید.

مهسا طهماسبی هم در ادامه این گونه واکنش نشان داد:
پیکولو یک سریال کودکانه‌ی عروسکی به نویسندگی و کارگردانی علی احمدی و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی است. که پخش آن از دهم تیر ماه در شبکه نمایش خانگی آغاز شده است.

این سریال هر شنبه ۸ صبح به صورت اختصاصی در پلتفرم فیلیمو منتشر می‌شود.

در این سریال هومن حاجی عبدالهی و مهسا طهماسبی به ایفای نقش می‌پردازند. و و صداپیشگانی همچون خسرو احمدی و محمد بحرانی حضور دارند.

در خلاصه‌ی داستان این سریال آمده است:

پیکولو جزیره‌ای جادویی است که هرچند وقت یک بار موجودی را به درون خود می‌کشد. هربار که فرد جدیدی به پیکولو پرتاب می‌شود، رُز (جادویی‌ترین گل جزیره‌ی پیکولو) گُل می‌دهد و دیگر اهالی را مطلع می‌کند، روزی پیکی در حین پاراگلایدرسواری داخل ابرها کشیده می‌شود و در پیکولو سقوط می‌کند. پس از سقوط، اهالی پیکولو او را پیدا کرده و او را رسما شهروند پیکولو می‌دانند.


۳۰ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.