اجاره تجهیزات پزشکی در شیراز + بروز شده

0 23

اجاره تجهیزات پزشکی در شیراز + بروز شده

یکی از بهترین و هوشمندانه‌ترین اقداماتی که امروزه برای سالمندان، بیماران و مراکز درمانی انجام‌ می‌شود اجاره تجهیزات پزشکی است. همانطور که‌ می‌دانید خیلی از بیماران و سالمندان به دلیل بیماری‌های مختلف در منزل نگهداری‌ می‌شوند. ازاین‌رو نمی‌توانند به خوبی از دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی بهره‌مند شوند. برای رفع این مشکل و ادامه فرآیند درمانی این بیماران در منزل‌ می‌توان تجهیزات پزشکی مورد نیاز را اجاره نمود که روشی بسیار مقرون به صرفه است. علاوه بر این خیلی از بیماران توان خرید دستگاه‌های قلبی و تنفسی را ندارند و یا اینکه به صورت کوتاه مدت به آنها نیاز دارند، در چنین مواردی نیز اجاره این دستگاه‌ها‌ می‌تواند بسیار منطقی باشد.

اگر شما نیز برای درمان بیمار خود و بهبود آن به اجاره تجهیزات پزشکی در شیراز نیاز دارید پیشنهاد‌ می‌کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

اجاره تجهیزات پزشکی در شیراز چه مزایایی دارد؟

اجاره تجهیزات پزشکی در شیراز مزایای بسیاری دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها‌ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • دسترسی ساده به تجهیزات پزشکی مورد نیاز در منزل، محل کار و هر جایی که به آن نیاز داشته باشید.
 • دریاقت آموزش‌های لازم برای استفاده از این تجهیزات
 • دریافت مشاوره‌های لازم برای انتخاب بهترین تجهیزات متناسب با وضعیت بیمار
 • امکان اجاره جدیدترین و با کیفیت‌ترین تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی موجود در بازار
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها

کدام تجهیزات پزشکی را‌ می‌توان اجاره کرد؟

خیلی از تجهیزات پزشکی قلبی، تنفسی، ارتوپدی و … را‌ می‌توان از مرکز پرستاری در منزل شیراز درمان اجاره کرد که از جمله آن‌ها‌ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

دستگاه ساکشن ریه

از این دستگاه برای مکیدن ترشحات، آب و بعضی از گازهای موجود در ریه بیماران تنفسی استفاده‌ می‌شود و راه‌های تنفس دهانی آن‌ها را از ترشحات خالی‌ می‌کند. استاندارد بودن دستگاه ساکشن ریه بسیار حائز اهمیت است تا بتواند با اطمینان خاطر از آن استفاده نمود. از مهم‌ترین ویژگی‌های یک ساکشن ریه مناسب‌ می‌توان به میزان سر وصدای کم، سرعت بالا در جمع آوری ترشحات به صورت کامل اشاره نمود. توجه داشته باشید که دستگاه‌های ساکشن حتما باید توسط پزشک با ارزیابی شرایط بیمار تجویز شوند و برای ادامه دوره نقاهت بیمار در منزل‌ می‌توانید برای اجاره ساکشن در شیراز اقدام کنید.

اکسیژن ساز

یکی دیگر از دستگاه‌هایی که توسط مراکز ارائه خدمات درمانی در منزل اجاره داده‌ می‌شوند دستگاه‌های اکسیژن ساز هستند. این دستگاه‌ها کوچک و قابل حمل هستند و با جمع آوری هوای داخل اتاق به تامین اکسیژن مورد نیاز بیمار‌ می‌پردازند و به این ترتیب دیگر دغدغه‌ای بابت کمبود اکسیژن بیمار نخواهید داشت. برای بهره‌مندی از مزایای این دستگاه کافی است به اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شیراز بپردازید.

تخت بیمارستانی

طراحی و ساخت این تخت‌ها کاملا متناسب با وضعیت بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها انجام شده است و معمولا برای بیمارانی که تا مدتی به مراقبت ویژه نیاز دارند مورد استفاده قرار‌ می‌گیرند. این تخت‌ها دارای امکان تنظیم ارتفاع هستند و حفاظ‌های کنار تخت و ترمز چرخ‌های آن‌ها موجب شده که بیماران نیفتند و بیمار بر روی آن‌ها ایمنی کاملی داشته باشد. در برخی از مواقع برای نگهداری بیماران در منزل نیز استفاده از این تخت‌ها توصیه‌ می‌شود اما با توجه به قیمت بالایی که دارند بهتر است به اجاره تخت بیمارستانی در شیراز بپردازید.

کپسول اکسیژن

یکی از وسایلی که توسط مراکز اجاره تجهیزات پزشکی در شیراز اجاره داده‌ می‌شود کپسول اکسیژن است. این کپسول در واقع یک مخزن ذخیره اکسیژن بوده که به منظور اکسیژن رسانی به افرادی که دچار کمبود اکسیژن‌ می‌شوند مورد استفاده قرار‌ می‌گیرد. اگر در منزل خود فردی مبتلا به بیماری‌های قلبی و یا ریوی دارید و یا اینکه شخصی به مسمومیت با گاز درگیر شده است برای دوره بهبود بیمار ما به شما اجاره کپسول اکسیژن در شیراز را پیشنهاد‌ می‌کنیم.

ویلچر

اجاره ویلچر در شیراز نیز از دیگر خدماتی است که توسط مراکز پرستار در منزل ارائه‌ می‌شود. گاهی اوقات برای جابه‌جایی بیماران، سالمندان و معلولین خانواده‌های آن‌ها به ویلچر نیاز پیدا‌ می‌کنند. در چنین شرایطی برای مدیریت هزینه‌های خود بهتر است که این وسیله را با هزینه مقرون به صرفه اجاره کنید.

نکات مهم هنگام اجاره تجهیزات پزشکی در شیراز

اجاره تجهیزات پزشکی‌ می‌تواند فواید بسیاری برای افراد و بیماران نیازمند به این تجهیزات داشته باشد. اما در هنگام درخواست رزرو آن‌ها باید به مواردی دقت نمود که در ادامه به آن‌ها اشاره‌ می‌کنیم.

 • به کیفیت و استاندارد بودن دستگاه‌ها و تجهیزاتی که قصد دارید اجاره کنید توجه نمایید و حتما آن‌ها را از مراکز معتبر تهیه کنید.
 • توجه کنید که دستگاه را سالم تحویل بگیرید و حتما از همان ابتدا دستگاه را تست کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که تجهیزاتی که‌ می‌خواهید اجاره کنید دقیقا متناسب با بیمار یا سالمند شما باشد. برای این منظور حتما پیش از اجاره با پزشکان مشورت کنید.
 • در هنگام انتخاب اکثر تجهیزات پزشکی نیاز است به خصوصیاتی مانند سن، جنسیت و بیماری فرد توجه داشته باشید تا بتوانید متناسب با آن کاربردی‌ترین تجهیزات را تهیه کنید.
 • حتما طول دوره استفاده از تجهیزات و وزن بیمار را با مشاوران مرکز مد نظر در میان بگذارید تا مناسب ترین دستگاه را در اختیار شما قرار دهند.
 • در صورتی که دستگاه و تجهیزات مورد نیاز شما قطعات مصرفی دارند، حتما آن‌ها را فراهم کنید و سعی کنید بهترین لوازم مصرفی را برای دستگاه انتخاب کنید تا کیفیت عملکرد آن را کاهش ندهند.

چگونه‌ می‌توانید بهترین تجهیزات پزشکی را اجاره کنیم؟

شاید این سوال در ذهن شما شکل گرفته باشد که از کجا‌ می‌توانید بهترین دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی را اجاره کنیم؟ در پاسخ به این سوال ما به شما مرکز پرستاری در منزل شیراز درمان را پیشنهاد‌ می‌کنیم که با کیفیت‌ترین و به‌صرفه‌ترین تجهیزات پزشکی را برای خرید و یا اجاره در اختیار شما قرار‌ می‌دهند و به این ترتیب‌ می‌توانید هزینه‌های درمانی خود را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید.


۲۰ آذر ۱۴۰۲ ۱۴:۴۱

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.